Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.kmf.uz.ua/jspui/handle/123456789/4937
Назва: Принципи щодо визначення цінності екосистемних послуг
Інші назви: Az ökoszisztéma-szolgáltatások értékmeghatározásának elvei
Автори: Гавадзин Н.
Hávádzin N.
Ключові слова: екосистемa;цінність
Дата публікації: 2019
Видавництво: ФОП Сабов А. М.
Вид документа: dc.type.extendedAbstract
Бібліографічний опис: In Бачо Р. Й. та ін. (ред. кол.): Вплив обліку та фінансів на розвиток економічних процесів. Тези міжнародної наукової економічної конференції у м. Берегове, 17-18 травня 2019 р. Ужгород, ФОП Сабов А. М., 2019. с. 102-104.
Короткий огляд (реферат): Резюме. Важливим кроком у розвитку і практичному використанні концепції екосистемних послуг стало твердження глобальної ініціативи ТЕЕВ, рішення про яку було прийнято на нараді міністрів з охорони довкілля країн G8 + 5 в 2007 р.1 Дана ініціатива базується на таких ключових принципах: - визнання цінності екосистем, ландшафтів, біорізноманіття; - вираз цієї цінності (як ринкової, так і неринкової) в економічних категоріях; - вироблення механізмів обліку послуг і благ, які надаються екосистемами, в плануванні господарської діяльності. Звісно ж, що в найближчому майбутньому кількість і якість досліджень з цієї проблеми буде зростати, і вони будуть затребувані суспільством, що пояснюється світовою екологічною кризою.
Опис: https://opac3.brff.monguz.hu/hu/record/-/record/bibBRF00007679
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.kmf.uz.ua/jspui/handle/123456789/4937
ISBN: 978-617-7344-82-6
metadata.dc.rights.uri: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/us/
Розташовується у зібраннях:A számvitel és pénzügy tudományok hatása a gazdasági folyamatok fejlődésére, 2019

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Havadzyn_N_Pryntsypy_shchodo_vyznachennia_tsinnosti_ekosystemnykh_2019.pdfIn Бачо Р. Й. та ін. (ред. кол.): Вплив обліку та фінансів на розвиток економічних процесів. Тези міжнародної наукової економічної конференції у м. Берегове, 17-18 травня 2019 р. Ужгород, ФОП Сабов А. М., 2019. с. 102-104.4.1 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Ліцензія на матеріал: Ліцензія Creative Commons Creative Commons